Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Emsal Nakliyat, başta İstanbul  olmak üzere tüm  Türkiye’de şehirlerarası taşımacılık hizmetiyle yollar ne mesafede olursa olsun, günlük ve haftalık olarak gerçekleşen seferlerimiz ile belirtmiş olduğunuz tarih ve saatlerde, adresinizden alınıp özel,korumalı ambalajlama ve itinayla yapılan paketleme işlemleri  ile zarar görmeden,sigortalı bir şekilde sizlerin denetimiyle başka bir şehre  taşınmasını sağlamaktadır.

Türkiye’nin 81 iline doğru, bir şehirden başka bir şehre nakliyat hizmeti veren firmamızı tercih ederken aklınıza takılan  trafik güvenliği, yol ve hava durumu, nakil aracının ve şoförün sağlığı gibi konular olmamalıdır.

Şehirlerarası nakliyat hizmeti diğer nakliyat türlerine göre daha zordur.Çünkü uzak mesafelere nakliyat hizmeti yapıldığı için dış faktörlerden gelen risklerin fazlalığı, yolların bozuk olması ya da yolda meydana gelebilecek doğal olaylar gibi sebeplerden dolayı risk unsuru fazladır. Bundan dolayı oldukça dikkatli davranmak gereklidir. Şehirlerarası nakliyat zaman açısından da en uzun süren nakliyat türüdür.

Her bütçeye uygun şekilde tasarlanan fiyat paketlerimiz, geniş araç filosu, alanında özel eğitim almış olan kadromuz ile şehirlerarası taşıma işlerinize kolaylık getiriyoruz.

Emsal Nakliyat sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, hizmet verdiği siz değerli müşterilerini koruma altına alacak şekilde düzenlenmiş olan sigorta hizmetleriyle,  uygun fiyat garantisiyle karşılıklı güven sunmaktadır.

Güvenilir Nakliyat Şirketi mi Arıyorsunuz?

Bizi Arayın !